Serdecznie witamy na stronie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Śródmieście" Sp. z o.o.
z siedziba w Krakowie przy ul. Długiej 38
Slide item 1

MEDYCYNA PRACY

badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników, kierowców oraz badania uczniów i studentów do nauki w różnych zawodach

Slide item 2

MEDYCYNA SPORTOWA

kwalifikowanie do uprawiania różnych dziedzin sportu oraz badania okresowe sportowców

Slide item 3

BADANIA KIEROWCÓW

badania kierowców amatorów i zawodowych oraz operatorów wózków widłowych

Slide item 4

REHABILITACJA

rehabilitacja lecznicza m.in. po urazach i przy zwyrodnieniach

Pracownia jest najdłużej działającym krakowskim laboratorium techniki dentystycznej. Została założona w 1950 roku, pod nazwą Miejski Zakład Protetyki. Pierwotnie mieściła się przy ul. Batorego 3-5, a później przy ul. Pawiej 3. Obsługiwała głównie gabinety stomatologiczne Zespołów Opieki Zdrowotnej - Śródmieście, Szkół Wyższych i Przemysłowego, oraz gminne ośrodki zdrowia.

W 2000 roku laboratorium - przeniesione do przychodni przy ulicy Strzelców 15 na Prądniku Czerwonym - zostało gruntownie zreorganizowane i unowocześnione. Dziś jest częścią zakładu medycznego NZOZ „Śródmieście” sp. z o.o. i wykonuje zarówno podstawowe uzupełnienia protetyczne na rzecz osób ubezpieczonych jak i odpłatne zlecenia ponadstandardowe. Największy nacisk kładziemy na wykorzystanie możliwości płynących z doświadczenia pracowników i organizacji pracy zespołowej. Pozwala to zaoferować szeroki zakres usług wysokiej jakości na atrakcyjnych warunkach finansowych. Tak jak dawniej, również obecnie specjalizujemy się w obsłudze podmiotów świadczących protetykę kontraktowaną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.